Historie MOTOMAX s.r.o.

Společnost MOTOMAX, s.r.o. má dlouholetou tradici. Již v letech 1990 se začala tvoři historie této společnosti zakladatelem Josefem Hlavatým pod jménem Josef Hlavatý - MOTOCENTRUM. Jako dovozce mopedů BABETTA si vybudoval silné postavení na trhu a současně s maloprodejnou a velkoobchodem rozšiřoval své působení nejenom v regionu ale v celé České Republice a na Slovensku.

V roce 2006 vznikla společnost MOTOMAX, s.r.o. a jejím vznikem došlo také k přibrání dalších oborů působnosti. V současné době se společnost zabývá velkoobchodem a výrobou náhradních dílů (pod značkou M) na motocykly BABETTA, SIMSON, PIONÝR, JAWA, STADION dále také maloobchodem těchto náhradních dílů, doplňků a oblečení pro novodobé značky jako jsou Honda, Yamaha, Suzuki, Kawasaki, KTM. Dále tiskárnou, reklamní agenturou, grafickým studiem vše na vlastních technologiích od malonákladových tisků, velkoformátových tisků až přes sítotisk, sublimaci a dalších možností. (více na www.asalonta.cz).

 

Výroba M

Našim cílem a vizí je vyrábět kvalitní náhradní díly přesných rozměrů za které ručíme, že jsou přesnou a funkční kvalitní replikou originální dílů. Naše výrobky označujeme logem a balíme do červených sáčků nebo přírodních krabiček s potiskem nebo samolepkou vždy ale najdete naše logo. Jenom toto je zárukou kvality na trhu mezi veterány.

Díky tomu, že díly vyrábíme tak nabízí také strojírenskou, gumárenskou a plastikářskou výrobu na zakázku.

 

Novinkou je od roku 2018 také gumárenský průmysl. Máme vlastní gumárnu, kde lusujeme (vulkanizujeme) gumu do požadovaných tvarů. Vyrábíme například manžety, návlečky stupaček, rukojeti, průchodky a mnoho dalšího sortimentu. Nabízíme také volné kapacity v tomto odvětví.

 

Sídlíme ve vlastním areálu kde máme volné prostory, které je možné využít pro skladování, malou výrobu, kanceláře. Více informací ZDE

 

David a Josef Hlavatý

© 2010 - 2021 Max Corporation, info@maxcorp.cz