Historie MOTOMAX s.r.o.

Společnost MOTOMAX, s.r.o. má dlouholetou tradici. Již v letech 1990 se začala tvoři historie této společnosti zakladatelem Josefem Hlavatým pod jménem Josef Hlavatý - MOTOCENTRUM. Jako dovozce mopedů BABETTA si vybudoval silné postavení na trhu a současně s maloprodejnou a velkoobchodem rozšiřoval své působení nejenom v regionu ale v celé České Republice a na Slovensku.

V roce 2006 vznikla společnost MOTOMAX, s.r.o. a jejím vznikem došlo také k přibrání dalších oborů působnosti. V současné době se společnost zabývá velkoobchodem a výrobou náhradních dílů (pod značkou M) na motocykly BABETTA, SIMSON, PIONÝR, JAWA, STADION dále také maloobchodem těchto náhradních dílů, doplňků a oblečení také pro novodobé značky HONDA, YAMAHA, SUZUKI, KAWASAKI, KTM. Dále tiskárnou, reklamní agenturou, grafickým studiem a kartonážní výrobou vše na vlastních technologiích od malonákladových tisků, velkoformátových tisků až přes sítotisk, sublimaci a dalších možností. (více na www.maxreklama.cz).

Protože mnoho náhradních dílů si společnost vyrábí sama tak nabízí také strojírenskou a plastikářskou výrobu.

Novinkou je od roku 2018 také gumárenský průmysl. Máme vlastní gumárnu, kde lusujeme (vulkanizujeme) gumu do požadovaných tvarů. Vyrábíme například manžety, návlečky stupaček, rukojeti, průchodky a mnoho dalšího sortimentu. Nabízíme také volné kapacity v tomto odvětví.

Společnost poznamenal také trh s nemovitostmi a proto může poskytnout i komerční nájemní prostory ať už zrekonstruované nebo před rekonstrukcí a v neposlední řadě byty.

 

David Hlavatý

majitel společnosti

© 2010 - 2020 Max Corporation, info@maxcorp.cz